Skrevet av Eirik Ødegaard, 2008-03-31

Her er serieoppsettet for 33, 40 og 48 laget for inneværende sesong.
33-LAGET;
ONS. 7. MAI , KL 20:15; ASKER - HSIL BORGEN KUNSTGRESS
ONS. 14.MAI ,KL 20:15; HSIL - GRORUD HØYBRÅTEN KUNSTGRESS
ONS. 21.MAI, KL 20:15; HSIL - ØVREV./HOSLE HØYBRÅTEN KUNSTGRESS
ONS. 28.MAI, KL 20:15; SKEID - HSIL NORDRE ÅSEN 2
ONS. 04 JUNI, KL 20:15; HSIL - KJELSÅS HØYBRÅTEN KUNSTGRESS
ONS. 11.JUNI, KL 19:00; KFUM - HSIL EKEBERG KUNSTGRESS
ONS. 18.JUNI, KL 20:15; HSIL - FRIGG HØYBRÅTEN KUNSTGRESS
ONS. 13.AUG. KL 20:15; BÆRUM - HSIL KADETTANGEN KUNSTGR.
ONS. 20.AUG. KL 20:15; HSIL - SANDAKER HØYBRÅTEN KUNSTGRESS
ONS. 27.AUG. KL 19:30; VIF - HSIL VALLE HOVIN GRESS 2
ONS. 3.SEPT. KL 20:15; HSIL - OPPEGÅRD HØYBRÅTEN KUNSTGRESS

40-LAGET;
TOR. 08.MAI, KL 20:15; HSIL -GJELLERÅSEN HØYBRÅTEN GRUS
TOR. 15.MAI, KL 19:00; VIF - HSIL VALLE HOVIN GRESS 7-ER C
TOR. 29.MAI, KL 20:15; HSIL - KJELSÅS HØYBRÅTEN GRUS
TOR. 05.JUNI, KL 20:15; NESODDEN - HSIL SKOKLEFALL
TOR. 12.JUNI, KL 20:15; HSIL - NORDSTRAND HØYBRÅTEN GRUS
TOR. 19.JUNI, KL 20:15; ØVR/HOSLE - HSIL JARMYRA 3
TOR. 26.JUNI, KL 20:15; HSIL - BÆRUM HØYBRÅTEN GRUS
TOR. 14.AUG. KL 20:15; GRORUD - HSIL GRORUD KUNSTGRESS
TOR. 21.AUG. KL 20:15; HSIL - ASKER HØYBRÅTEN GRUS
TOR. 28.AUG. KL 20:45; M/S - HSIL MANGLERUD FOTB.HALL
TOR. 04.SEPT. KL 20:15; HSIL - SNARØEN HØYBRÅTEN GRUS
ONS. 10.SEPT. KL 20:30; HASLUM - HSIL HASLUM KUNSTGRESS
TOR. 18.SEPT. KL 20:15; HSIL - BØLER HØYBRÅTEN GRUS
TOR. 25.SEPT. KL 20:15; ELLINGSRUD-HSIL ELLINGSR.FLATEN KUNSGR.

48-LAGET;
MAN. 28.APR. KL 20:15; HSIL - VIF HØYBRÅTEN GRUS
MAN. 05.MAI KL 20:15; READY - HSIL GRESSBANEN / GRUS (IS)
TIRS. 13.MAI KL 20:30; HSIL - OSLO-ØRN HØYBRÅTEN GRUS
TIRS. 20.MAI KL 18:45; RUSTAD - HSIL RUSTAD 3
MAN. 26.MAI KL 20:15; HSIL - ELLINGSRUD HØYBRÅTEN GRUS
MAN. 02.JUNI, KL 20:15; HASLUM - HSIL HASLUM KUNSTGRESS
TORS. 5. JUNI, KL 20:15; HSIL - HOLMEN HØYBRÅTEN GRUS
MAN. 09.JUNI, KL 20:15; BYGDØMON- HSIL FERD STADION (BYGDØY)
MAN. 20.JUNI, KL 20:15; VIF - HSIL VALLE HOVIN GRESS 7-ER C
MAN. 11.AUG. KL 20:15; HSIL - READY HØYBRÅTEN GRUS
MAN. 18.AUG. KL 19:30; OSLO-ØRN - HSIL EKEBERG 8
MAN. 25.AUG. KL 20:15; HSIL - RUSTAD HØYBRÅTEN GRUS
MAN. 01.SEPT. KL 20:15; ELLINGSRUD - HSIL ELLINGSRUDFL. KUNSTGR.
MAN. 08.SEPT. KL 20:15; HSIL - HASLUM HØYBRÅTEN GRUS
MAN. 15.SEPT. KL 20:15; HOLMEN - HSIL HOLMEN GRUS
MAN. 22.SEPT. KL 20:15; HSIL - BYGDØ MON. HØYBRÅTEN GRUS